به دوسالگی نزدیک می شویم !!

"Mine!" To a 2-year-old, the rules are simple: If it's his, it's his. If it's his brother's, it's his. If it is yours, it's his. If he finds it, it is his. If he likes the way it looks, it's his.

Welcome to the possessive stage! If your toddler wants something badly enough, he may hit, scratch, or even bite to get it. He doesn't understand the concept of sharing, so trying to reason with him or get him to take turns won't work. What will? If you are having other children over, make sure you have plenty of toys. Duplicates are great. Also, try to head off a potential problem before it starts.


جالبه !!! و دقیقا همونیه که نوشته !!!

راستی سال نو مبارک.... تیام از ده تا یک برعکس شمرد و گفت Happy new year  یعنی در واقع گفت هپپپپپی نو یی  لبخند

این روزها هم که حسابی حسینی شده پسرم ... سینه می زنه.... پرچم تکون می ده.... تو راه مسجد.... می گه ya , lets go majjed  ( یا...لز گو مججد )

دستاشو بالا می بره خدارو شکر می کنه  ( اودا شوک )

صلوات هم می فرسته ( اااااا هم ........ااااا حم....ووو......محم.... )

خودش می گه که پسره خوبیه تو مسجد و شیطونی نمی کنه . می گه : Ya, Tiyam good boy, v good boy, majjed,,,, no runnig,,, no screaming... play toys... allahomaad..... eat yum yum.... go home....ya... Tiyam good boy )

آخر سر هم با همه خداحافظی می کنه و می گه بای اوی بادی.... بای مججد.... بعد هم می گه اگیومی ( Excuse me ) از بین جمعیت رد می شه می ره بیرون.

 

/ 7 نظر / 5 بازدید
دیدا(من نیستم)

ellaaaaahiiii!avalan ke in agha tiyam cheghad nazeeeee! bad inke harf zadanesho karash mano koshteee. vaaaay khosh behale mamane tiyam.

حسین ورزی

سلام ... بعد از مدتها به یاد دوست قدیمی که جویای حال او شوم ... باید بگم ماشاالله آقا تیام و تولدت مبارک, گرچه اگر نمیدانم در چه روزی متولد شد. ماشاالله آقا تیام که به دو سالگی نزدیک میشود, ولی نه ماشاالله به آقا نیام برای سینه زدن در ماه محرم, بلکه جای تاسف برای او, زیرا دین را بد آموختیم و بد آموخته را منتقل می کنیم, بی آنکه بدانیم چه آسیبی به او وارد میشود, زیرا خود از آسیبی که این چنین جاهلانه بر ما تحمیل شده است آگاه نیستیم و بر این تحمیل جاهلانه به ارث رسیده انتظار اجر از امام حسین هم داریم. چه اجری از امام وقتی بی آنکه بدانیم با این مراسم ارزش امام را بی ارزش کرده ایم؟؟؟؟

حسین ورزی

آقا تیام, دلم میخواست به عنوان دوست قدیمی مادرت به تو هدیه ای می دادم که در همه معمول هست. اما هر چه فکر می کنم هدیه ای با ارزش تر از مطالبی که برات نوشتم نمی یابم. پس به امید اینکه مادرت هدیه ام را با تبریکی از طرف من به تو برساند... شاد و سربلند باشید

آزاده

[گل][گل][گل][گل][گل][گل]

شاهد

روز عاشورا تیام رو توی هیات سینه زنی دیدم... تا اومدم ازش عکس بگیرم انگار غیب شد ...

حسین ورزی

فکر می کردم سانسور تنها در نظامهای دیکتاتوری و آنهم به خاطر ترس از سقوط وجود دارد. اما امروز می آموزم قبل از اینکه نظامی دیکتاتور شود این شخصیت هست که در خود به خاطر ترس از سقوط دیکتاتور میشود, یعنی دیکتاتوری به خویشتن و سخت در نظام کهنه شخصیتی خود ماندن. از این جهت سانسور ... از این جهت راه را برای افکار نو بستن زیرا افکار نو مثل زلزله ای خانه کهنه را به لرزه می آورد و چه کسی تحمل آنرا دارد؟؟؟؟

حسین ورزی

پس آقا تیام بیهوده برات متاسف نشدم از اینکه وارد دنیای جاهلان شدی و بیهوده برات متاسف نشدم از اینکه آموزگانه به جهل خو گرفته از همین حالا بار سنگین جاهلیت را به نام دوست داشتن بر تو منتقل می کنند ... نگاه کن! تحمل افکار نو چه مشکل هست ... که شخص را وادار به سانسور آن می کند. ... مطالبی که به دهن شیرین نمی آمد پاک شد. می دونی آقا تیام؟ آگاهی میوه ای هست تلخ که شیرینی را در هسته خود دارد اما کسی طاقت تلخی آنرا که تا به هسته برسد ندارد .... و می دونی آقا تیام که نیچه فیلسوف المانی چی گفت: گفت من به همه آنهایی که به خود نمی خندن می خندم. پس بیا با من به همه آنهایی که دم از مدرنیت می زنند بی آنکه آگاه به لباس جاهلیت خود باشند بخندیم زیرا اینها به خود نمی خندن ... با من بخند [خنده][خنده][خنده]